A Sport XXI. program idei összetartó edzőtáborát Szegeden tartotta a Magyar Torna Szövetség. Egyesületünk képviseletében Tamás Liza és Kugler Hanna vettek részt Kapai Márk kíséretével.

Fiatalabb versenyzőinkkel július 10-14-ig a Dunaújvárosi TC-ban töltöttünk egy dolgos hetet. Kis lányaink (Garai Zara, Kovács Zoé, Schreyer Virág, Tamás Liza, Barabás Szilvia, Koronczai Csenge, Kovács Luca, Molnár Dorka, Borzas Lia) szépen, önállóan ellátták mindennapi rutinjukat, az edzéseken példaértékűen dolgoztak, megérdemelték a finom saslikot, és bográcsban főtt vacsorájukat, amelyet Horváth Arnold és Kapai Márk készített. Jordanov Zoltán és felesége, Szmezsi néni (akik Magyar Torna Szövetség ezen korosztállyal foglalkozó megbízott edzői) több alkalommal foglalkoztak kis tornászainkkal. A gyerekek napi három edzésen vettek részt, de azért a strandra is eljutottunk.

Idősebb sportolóink (Jónás Alíz, Gesztesi Lili, Vörös Virág, Mészáros Sára, Tamás Liza, Schreyer Virág, Paál Emma) július 24-28-ig edzőtáboroztak Kapai Márk vezetésével szintén Dunaújvárosban. Tudásukat a helyi kiváló adottságok kihasználásával csiszolták és új elemeket próbálgattak. Dolgos hétköznapjaikba belefért a siófoki strandolás, az esti grillezés és bográcsozás.

Telefonszám: +36 88 443 354
E-mail: vtc@invitel.hu
Wartha Vince utca 3.
8200 Veszprém