Május 14-én a Tornacsarnokban rendezték az utánpótlás korosztály Budapest-Vidék Országos Bajnokságát, ahol iskolánk sportolói is a szerekhez léptek.

Kadet korosztályba lépő Jónás Alíz és Kupcsik Csenge délelőtt került szólításra. Néhány hiba becsúszott, mégis jó eredményeket értek el az erős mezőnyben, ahol a jelenlegi utánpótlás válogatott kiválóságai is részt vettek. Csenge összetettben az előkelő ötödik helyen végzett, ugráson bronzérmet nyert. Alíz összetettben a hetedik helyen zárt, gerendán ötödik lett.

Jónás Alíz – Kupcsik Csenge

Délután a serdülő korosztály versenyzett.
Mészáros Sára hibátlanul végrehajtotta gyakorlatait mind a négy szeren, összetettben a tizedik helyen végzett, ugráson, gerendán, talajon és korláton pedig nyolcadik lett. Gesztesi Lili összetettben nagyon szoros versenyben a harmadik helyen végzett, második lett talajon és ugráson, míg korláton bronzéremmel zárt.

Mészáros Sára – Gesztesi Lili

Telefonszám: +36 88 443 354
E-mail: vtc@invitel.hu
Wartha Vince utca 3.
8200 Veszprém